• +90 364 221 66 66 - 444 35 07

HASTANE BÖLÜMLERİMİZ

Acil Servis

Acil Servis

Hayati tehlike yaratan durumların hızlı bir şekilde tanınıp müdahalesinin yapılmasını sağlayan tıp dalıdır. Acil Tıp, özellikle acil sağlık sorunlarının çözümü için hastane öncesi ve hastanelere bağlı acil servislerde sunulan hizmet kalitesinin artırılmasını, ölüm ve sakatlıkların önlenmesini hedef almıştır. Hastalıklarda ve yaralanmalarda acil tıp doktorları, hastanın yaşam bulgularının düzenlenmesi, değerlendirilmesi ve tedavisini sağlamak için hizmet vermektedir.

Özel Elitpark Hastanesi Acil Tıp Servisin’de neler var ?

Acil Tıp servisimize gelen yetişkin ve pediatrik hastalarımız için triaj sınıflaması yaparken, hastamızın ihtiyacı olan tüm muayene, konsültasyon, müdahale ve tedavi hizmetlerini de veriyoruz. CPR ihtiyacı olan hastalar için Mavi Kod sistemini kullanıyoruz. Travma ile gelen hastalar için ise travma protokolümüzü uyguluyoruz.
Servisimizde, çalışan ve hasta güvenliğine yönelik uygulamalara özellikle önem veriyoruz. 24 saat güvenlik personelinin yanı sıra acil durumlar için panik butonu mevcut. Bulaşıcı hastalıklardan korunmak için eldiven ve kişisel koruyucu ekipmanlar kullanmakta ve hastanemizin bu alandaki talimatlarına uygun çalışmalar yürütmekteyiz.

ELİTPARK İLETİŞİM BÖLÜMÜ

İletişim Kurun