• +90 364 221 66 66 - 444 35 07

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

30.01.2009 tarihinde resmen açılmış olmakla birlikte SGK (Ssk -Bağ-Kur-Emekli Sandığı) Memurlar ve Özel Sigortalarlı Kurumlar ile anlaşmaları sağlanmış olup, 21’i Hekim (17'i Uzman Dr, 4'ü Pratisyen Dr.), olmak üzere toplam 197 deneyimli personeli ile hizmette başlamıştır.

Hastanemizde her hekime 1 poliklinik uygulaması ve Özel oda ve Otelcilik Hizmeti sunumu ile 49 Yataklı olup, tüm hastalarına kaliteli ve eksiksiz hizmet sunumunda bulunmaktadır. Gerek Yatan gerek Ayaktan Hastalarımız için Hasta Hakları Birimi Komitesi dahilinde Dilek-Öneri-İstek günlük değerlendirmeleri yapılarak hasta ve hasta yakınlarına dönüş yapılıp; bildirimler ile ilgili gerekli açıklamaların ve bilgilendirmenin yapılması sağlanmaktadır.

Hastanemiz; Hasta ve İnsan odaklı Misafir (Hasta) memnuniyetine yönelik anlayışı ile hastaların en yüksek derecede memnuniyetle kurumumuzdan ayrılmasını sağlamak ve Misafir dostluğunu oluşturmak için hasta hakları birimini en yüksek verimlilikte kullanılmasını sağlamaktadır.

Hastanemiz; Tıbbı Kadro, Tıbbı Teknoloji, hizmet sunum anlayışı olarak en yeni en donanımlı Teknolojisi ile hizmet sunumunda Çorum’da bir önceliği temsil etmektedir.

Hastanemizde; Ameliyathane ve Yoğun Bakımlarda Laminar Flow Akım Donanımı bulunması, Lazer Pointerli C Kollu Röntgen, PACS Sistemini bulunması, Kapalı Bel Fıtığı Operasyonlarının yapılabilecek olması, Soğutmalı Çocuk Ateş Düşürme Odası, Her odada Uydu Yayını ve ADSL bağlantısı, İç Anadolu ve Orta Anadolu'nun en donanımlı Ambulansı, Disposable Ördek ve Sürgü kullanımı, Tek kişilik odalar ile Süit odalarda hizmet verebilme durumu, Yüksek Teknolojili Özel bir Mamografi Cihazı, MR Cihazı, Tüm video Endoskopi ve Laparoskopi ile ilgili girişimlerin yapılacağı Yüksek Teknolojili Cihazların bulunması, Kardiovasküler Cerrahi yapılabilecek bir Ameliyathane donanımına sahip olması, Yeni Doğan Yoğun Bakımda Hepafiltre olması, Tüm cihazlar için UPS desteği olması, Böbrek Taşı Kırma (ESWL) yapılıyor olması,ESWT( Şok Tedavi Cihazı)Topuk dikeni ve Omuz Ağrıları gibi bir çok rahatsızlığın tedavilerinin sağlanmasında,İntermitan Pünomatik Kompresyon ile kanser sonrası oluşan lenf ödemi,varis ,ödem ağrılarının tedavilerinde ve Fizik Tedavi Ünitesi gibi Tüm Hizmet birimlerimizle tam hizmet sunumunda bulunulmaktadır.

Özel Elitpark Hastanesi hizmet birimleri ile de Çorum ve çevre halkının uzun süredir ihtiyacı olan son teknolojiye sahip MR,Tomografi,USG,Doppler,Mamografi, Kemik Dansitrometri,Taş kırma ,Fizik Tedavi Ünitesi , Endoskopi,Tam Donanımlı Ambulans , Acil birimi , Yeni Doğan ,Erişkin ve Koroner Yoğun Bakım üniteleri , modern ameliyathaneleri , laboratuarları , doğum hanesi,Diyetisyen ve Vücut Analiz Cihazı ile zayıflama birimi , Röntgen,Skopi birimi ,Solunum ve Fonksiyon Testi,İşitme Tarama Testi ve son olarak hizmete başlayan Kardiyoloji polikliniğimiz , ,Eforlu Ekg,Tansiyon ve EKG Holteri,Efor testi ve Ekokardiyografi , Koroner Yoğun Bakım Ünitemiz ile yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Şimdi İse 35'i Hekim ( 30 Uzman Dr. 5'i Pretisyen Dr.) olmak üzere toplam 325 deneyimli personel ve Otelcilik Hizmeti sunumu ile 144 Yataklı olup, tüm hastalarına kaliteli ve eksiksiz hizmet sunumunu vermeye devam etmekteyiz.

ELİTPARK İLETİŞİM BÖLÜMÜ

İletişim Kurun