• +90 364 221 66 66 - 444 35 07

HASTANE BÖLÜMLERİMİZ

Dahiliye (İç Hastalıkları)

Dahiliye (İç Hastalıkları)

Dahiliye ( İç Hastalıkları ) şeker hastalığı, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları,kan hastalıkları, sindirim sistemi (mide ve barsaklar)hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, solunum sistemi hastalıkları, hormon hastalıkları ve şişmanlık gibi problemlerinizde başvurmanız gereken bir bölümdür.
Dahiliye bölümümüzde ayrıca her yaşa, cinse ve şikayetlere göre özel ayarlanmış check up programları ve el, ayak terlemeleriyle ilgili tedaviler de uygulanmaktadır..

Günümüz modern tıbbında bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak Dahiliye ( İç Hastalıkları ) kendi içinde birçok yan dala ayrılmakla beraber erişkin hasta grubunun cerrahi dışı tüm şikayetlerinin direkt çözüm merkezi olmaya devam etmektedir.
Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara, böbrek hastalığından, karaciğer hastalıklarına tüm sorunların başvuru ve çözüm merkezi İç Hastalıkları Ünitesi'dir.

Nefroloji, Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Diabet, Kardiyoloji gibi kendini hızla yenileyen yan dallar hep Dahiliye'nin içinden doğmaktadır.

ELİTPARK İLETİŞİM BÖLÜMÜ

İletişim Kurun